Savaitgalį Vilniuje Plytinės kartodrome surengtas antrasis Baltic Karting Academy taurės etapas, o varžybų dieną renginį paįvairino, bei dalyviams papildomų iššūkių sukėlė užklupusi audra, privertusi nemažai dalyvių iš lenktynių pasitraukti nepasiekus finišo linijos.

Pirmąsias vietas užėmė Kajus Žukas („Briggs Mini“), Emilis Bukauskas („Briggs Junior“) ir Mantas Samulionis („Briggs Master“). Visiems jiems tai buvo pirmosios sezono pergalės.

Ne mažiau įdomus buvo ir „Cadet“ taurės antrasis etapas. Čia varžosi mažiausieji sportininkai, o lyderių trejetukas šįkart išsirikiavo taip: Bernardas Anusauskas, Domas Gegužis ir Benediktas Gražys. B. Anusauskui tai buvo jau antrais laimėtas etapas. Vaikinų gretose puikiai pasirodė ir mažoji kadetė Eva Bukauskaitė, laimėjusi vieną iš kvalifikacinių važiavimų finale, ji turėjo pripažinti vaikinų pranašumą liūties sąlygomis.

Kartingo sporto bendruomenė išsiskiria savo šeimyniniais ryšiais. Nemažai žinomų Lietuvos lenktynininkų savo kelią pradėjo būtent nuo kartingo, o vėliau tą tradiciją perima ir vaikai bei anūkai. Ne išimtis ir Akademija, kurios gretose šiais metais skirtingose kategorijose varžosi net 3 tėčio ir sūnaus, bei pora sesės ir brolio tandemų.

Galingiausioje KZ2 klasėje finalinėse lenktynėse antrąją vietą užėmė Vilius Reškevičius, na o „Mini“ klasėje triumfavo Gustas Radavičius.

Trečiasis etapas vyks birželio 29 dieną Šiauliuose, ketvirtasis – liepos 27 dieną Smalininkuose, penktasis – Kuršėnuose, o sezoną pabaigsime rugsėjo 28 dieną Aukštadvaryje.