BABY

„PUFFO“ modelis yra BABY kategorijoje naudojamas „CRG MINI HERO“. Rėmas pagamintas iš 25 mm vamzdžio, mechaninė stabdžių sistema ir CRG MINI dizaino kartas apklijuotas CRG Racing grafika išgražintais lipdukais iš PVC. Lengvas rėmas ir Honda variklis 100% užtikrina maksimaliai finansiškai efektyvų treniruočių rezultatą, atitinkamai paversdamas šį kartą vienu labiausiai konkurencingų.  CRG PUFFO parduodamas komplektuojant su visais priedais, varikliu ir padangomis.

MINI

„MINI“ modelis yra MINI kategorijoje naudojamas „CRG MINI HERO“. Rėmas pagamintas iš 28 mm vamzdžio, ašis yra 30 mm, stabdžių sistema hidraulinė, kartas apklijuotas CRG Racing grafika išgražintais lipdukais iš PVC. Briggs & Stratton 206  variklis 100% užtikrina maksimaliai finansiškai efektyvų treniruočių rezultatą, atitinkamai paversdamas šį kartą vienu labiausiai konkurencingiausių. Variklio patikimumas sudaro galimybę eksploatuoti kartą valandų valandas nesikišant į reguliavimą, remontą. Pigi eksploatacija padaro MINI eksplotavimo sąnaudas vienomis mažiausių rinkoje. Komplektuojamas su Vega Briggs Red padangomis. CRG FS4 MINI parduodamas komplektuojant su visais priedais, varikliu ir padangomis.

JUNIOR / MASTER

„GO“ kategorijoje naudojamas „CRG FS4 kartingas“. „Racing CRG“ rėmas pagamintas iš 28 mm vamzdžio ir naujausios kartos magnio priedų. Tai profesionalus modelis, kuris pilotui siūlo aukščiausio lygio vairavimo patirtį. Kartas komplektuojamas su „Briggs & Stratton 206“ varikliu, kuris yra kompaktiškas, bet visų pirma lengvas naudoti ir nereikalaujantis priežiūros. Briggs garantuoja vienodą variklių veikimą pirmas 200 moto valandų. CRG FS4 parduodamas komplektuojant su visais priedais, varikliu ir padangomis.