BABY

„PUFFO“ modelis yra BABY kategorijoje naudojamas unikali CRG sukurta važiuoklė pritaikyta mažųjų pilotų pramogai ir saugumui. Rėmas pagamintas iš 25 mm vamzdžio, mechaninė stabdžių sistema ir CRG MINI tipo apsauginių plastmasių dizaino kartas apklijuotas CRG Racing grafika išgražintais lipdukais. Lengvas rėmas ir Honda variklis 100% užtikrina maksimaliai finansiškai efektyvų treniruočių rezultatą, atitinkamai paversdamas šį kartą vienu labiausiai konkurencingų.  CRG PUFFO parduodamas komplektuojant su visais priedais, varikliu ir padangomis.

MINI

„MINI“ modelis yra MINI kategorijoje naudojamas „CRG MINI HERO“. Rėmas pagamintas iš 28 mm vamzdžio, ašis yra 30 mm, stabdžių sistema hidraulinė, kartas apklijuotas CRG Racing grafika išgražintais lipdukais iš PVC. Briggs & Stratton 206  variklis 100% užtikrina maksimaliai finansiškai efektyvų treniruočių rezultatą, atitinkamai paversdamas šį kartą vienu labiausiai konkurencingiausių. Variklio patikimumas sudaro galimybę eksploatuoti kartą valandų valandas nesikišant į reguliavimą, remontą. Pigi eksploatacija padaro MINI eksplotavimo sąnaudas vienomis mažiausių rinkoje. Komplektuojamas su Vega Briggs padangomis. CRG MINI parduodamas komplektuojant su visais priedais, varikliu ir padangomis.

JUNIOR / SENIOR / MASTER

JUNIOR/MASTER kategorijose naudojamas „CRG FS4″ kartas. „CRG Racing” rėmas pagamintas iš 28 mm vamzdžio ir naujausios kartos magnio priedų. Tai profesionalus modelis, kuris pilotui siūlo aukščiausio lygio vairavimo patirtį. Kartas tinkamas tiek paaugliams, tiek norintiems atrasti vairavimo malonumą be amžiaus apribojimų. Įranga komplektuojama su „Briggs & Stratton 206“ varikliu, kuris yra kompaktiškas, bet visų pirma lengvas naudoti ir nereikalaujantis ypatingos priežiūros. Briggs & Stratton variklių gamintojas garantuoja vienodą „206” modelio variklių veikimą pirmąsias 200 moto valandų. CRG FS4 parduodamas komplektuojant su visais priedais, varikliu ir padangomis.