Spalio 8 dieną Anykščių kartodrome įvyko 6-asis, jau paskutinis 2022 metų vasaros sezono, Lietuvos kartingo čempionato etapas ir Baltic Karting Academy taurės etapas.

Puikiai pažįstama trasa dalyviams kėlė ne mažiau jaudulio nei įprastai, man šį kartą sprendėsi ne tik etapo, bet ir viso sezono rezultatai. Net stovėdami sezono finišo tiesiojoje neturėjom atsakymų, kas taps geriausiais 2022 metais.

BRIGSS MINI važiavime startavo net 7 pilotai ir čia nugalėtoju išėjo Joris Žygimantas Stankevičius, atkakliai persekiojamas sezono nugalėjoto Gusto Radavičiaus, o trečioji vieta pagaliau atiteko šio sezono naujokui – Kasparui Ramanauskui.

Jungtiniuose JUNIOR, SENIOR ir MASTER važiavimuose buvo aišku, kad niekas neaišku. Intensyvios kovos virė nuo pirmo iki paskutinio metro, o sezono lyderiai sprendėsi tūkstantos sekundės skirtumais. JUNIOR kategorijoje sezono nugalėtojas Khalil Sodah podiumo šį kartą nepasiekė. Čia lyderiavo Ginas Rimkus, antras finišavo Aironas Dapkevičius, o trečioji vieta teko Kajui Juodžiui. SENIOR kategorijoje panaši istorija – sezono nugalėtojas Aras Kvedaras liko ketvirtas, o podiumą paskutiniais metrais išsidalino prizines vietas išsidalino Jokūbas Mitkus, Luka Dubianskij ir Eimantas Valauskas. Tik MASTER kategorijoje užtikrintai ir vėl pirmąją vietą skynė sezono lyderis Mantas Samulionis, na o antras likęs Vaidotas Mitkus tik per plauką nebuvo pagautas Einoro Duobos, likusio trečioje vietoje.

Lietuvos kartingo čempionate startavę komandos KZ2 lenktynėse po permainingos kovos ir rezultatų trečioje vietoje finišavo Tautvydas Vaškelis.

Sezoną komanda uždarė pasveikindama taurės nugalėtojus ir, kaip jau tapo įprasta, su ketverių metukų tortu ir daugybe šypsenų.