Rugsėjo 22 -24 dienomis Rygoje vykęs Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato renginys žadėjo stiprias kovas trasoje ir Baltic Karting Academy vairuotojams leido tikėtis apie aukščiausių pasiekimų sezono įskaitoje.

Fortūna į kartą laimės nešykštėjo nei vienam: jau penktadienį prasidėję kvalifikaciniai važiavimai rodė greitą Egidijaus Gražio, kovojančio dėl BMW325 CUP Rookies įskaitos, tempą, o BEC6H komandos pilotai sezono pabaigoje demonstravo stabilumą ir vieną po kito štampavo identiškus ratus.

Šeštadienio startai nešė tik geras nuotaikas ir pergales – Egidijus stabiliai važiavęs abu lenktyninius važiavimus užtikrinai finišavo antroje Rookies klasės vietoje ir taip užsitikrino sezono podiumą, o 6 valandų ilgų distancijų lenktynėse šį kartą Aras Kvedaras ir Vaidas Mičiūda nepaliko abejonių lipdami ant nugalėtojų pakylos tiek TC2 klasėje, tiek bendroje TC kategorijoje. Kartu su Suomijoje prie komandos pergalių prisidėjusiu Roku Kvedaru, vaikinai užsitikrino sezono čempionų vardus TC2 klasėje ir antrąją vietą TC įskaitoje.

Sekmadienį liko tik malonūs formalumai – 2H Nakang Endurance varžybos, kuriose startavo 2 Akademijos ekipažai – patirties ir žinių rinktis į trasą išvažiavo Akademijos auklėtinis Vilius Reškevičius kartu su komandos vadovu Edvardu Grabliausku, o pakovoti dėl pergalės išleidome šeimos ekipažą – Arą ir Roką Kvedarus, ir nors bendroje įskaitoje pritrūko šiek tiek sėkmės, savo klasėj jie vėl džiaugėsi aukščiausiu apdovanojimu.

Automobilių sezonas pasibaigė, beliko tik sulaukti sezono uždarymo renginių, o Baltic Karting Academy ruoštos mašinos grįžta į dirbtuves ir ten kantriai lauks naujų metų ir naujos Akademijos auklėtinių rinktinės!