Penktasis Baltic Karting Academy taurės etapas

Rugsėjo 10 dieną Bačiūnų kartodrome įvyko 5-asis Lietuvos kartingo čempionato etapas ir Baltic Karting Academy taurės etapas. Šį kartą renginys buvo išskirtinis ir savo dalyvių gausa, mat varžybos vyko kartu su Latvijos Kartingo Federacijos organizuojamu čempionato etapu.

Naujoji Bačiūnų trasa dar pavasarį buvo staigmena ir paslaptis jos dalyviams, parke skambėjo nemažai kalbų apie jos mistinę dangą, padangų slėgius, nustatymus, gumos kiekį trasoje. Oro sąlygos buvo idealios, vėsoki rytai, saulėtos ir rudeniškai šiltos dienos, visa tai kartu sudėjus turėjome renginį ir reginį pateikusį nemažai staigmenų.

BRIGSS MINI pirmą kartą sezone startavo individualiame važiavime ir čia pirmos vietos taurę kėlė Joris Žygimantas Stankevičius, iš paskos jam finišavo sezono lyderis Gustas Radavičius, o trečioje vieta atiteko Vėjui Buchincevui.

Jungtinis JUNIOR, SENIOR ir MASTER startas žadėjo aštrias kovas iki paskutinio posūkio nesvarbu, kurioje startinėje pozicijoje esi. JUNIOR kategorijoje sezono nugalėtojo vietą ir toliau sėkmingai gina Khalil Sodah, Šiauliuose demonstravęs stabilų tempą ir vėl nugalėjęs važiavime, paskui jį iki paskutinių metrų sprendėsi antros trečios vietos laimėtojai ir čia labiau pasisekė Kajui Juodžiui už nugaros palikusiam Aironą Dapkevičių. SENIOR kategorijoje prizines vietas išsidalino Jokūbas Mitkus, Vaidas Mičiūda ir Aras Kvedaras , o MASTER kategorijoje, netikėtai triumfavo Vaidotas Mitkus už savęs palikęs sezono lyderį Mantą Samulionį bei paskutiniu metu labai stabilius vairavimo rezultatus demonstruojantį Roką Žlabį.

Tuo tarpu Lietuvos kartingo čempionate startavę KZ2 lenktynininkai irgi neliko nepastebėti, o komandos senbuvis Vilius Reškevičius šį kartą liko antras, o Džiugas Budrys – trečias.

Paskutinis Baltic Karting Academy taurės etapas Anykščiuose, spalio 7-8 dienomis, kur spręsis sezono rezultatai – kovos dar tik prasideda.

By |2022-09-26T11:13:27-02:0026 rugsėjo, 2022|Be kategorijos|
Go to Top