Baltic Karting Academy – projektas, kuriuo visokeriopai siekiama užauginti sportininką, pradedant teisingu mąstymu ir požiūriu į sportą, baigiant fiziniu pasirengimu ir puikiais rezultatais varžybose. Prieš trejus metus startavusi kaip sportinio kartingo komanda, šiandien Baltic Karting Academy žengia į autosporto pasaulį ir ilgų distancijų lenktynes.
Gabiausi komandos pilotai šiuo metu intensyviai ruošiasi liepos 14-17 dienomis Palangoje vyksiančioms Aurum 1006 KM lenktynėms ir kaupia patirtį Lietuvos ir Estijos trasose, kur startuoja 59 numeriu pažymėtu Renault Clio Cup IV sportiniu automobiliu.
Prieš pirmuosius lenktynių startus komanda susirinko fotosesijai pas vieną iš savo partnerių Kroon Oil sandėliuose. Pačią jauniausią kada nors Aurum 1006 KM lenktynėse dalyvausiančią komandą atstovauja atstovauja Justas Kasperiūnas (15 m.), Lukas Stanišauskas (17 m.), Vilius Reškevičius (15 m.) ir Indrė Senkutė Gedgaudienė. Komandos vadovas – Edvardas Grabliauskas.
Komandos vadovas – žmogus, kurio svajonės pildosi greičiau, nei jo planai. Sakė startuosim Palangoje 2022 metais.Tik jam visada pavyksta aplink save suburti bendraminčių ratą, o kai kažkuo stipriai tiki, viskas ir pavyksta. „O ko laukti?”, viena iš mėgiamų Edvardo frazių.

Vilius Reškevičius kartingo sporte jis nuo mažų dienų, variklių gausmas ir daugybė dienų trasoje – galime sakyti, kad ten jis ir užaugo, iki pat galingiausios Lietuvos kartingo čempionate KZ2 technikos. Jis visada atkakliai siekia savo tikslo, o automobilyje nuo pirmos testų dienos rodė tik maksimalius rezultatus.Kritiškas sau, racionalus ir tikras komandos žaidėjas nekantriai laukia pirmųjų ilgų distancijų lenktynių startų.

Lukui Stanišauskui automobilių sportas – jo aistra, išbandė save kartingų sporte ir drąsiai žengė tolyn. Tarp komandos jaunimo Lukas  jau, rodos, veteranas, bet ir jam ilgų distancijų lenktynės – pirmas kartas. Verdant diskusijai, kas startuos pirmą kartą konkurentų apsuptyje, Lukas kukliai sako: „jei ką, galiu aš”.

Indrei Senkutei – Gedgaudienei gerai pažįstama žiedinių lenktynių specifika. Komandos „mama” (bent jau taip pati save vadina nuotraukose „su mano vaikais”) – jauna, žavi, ambicinga automobilių sporto atstovė tik pernai atradusi kartingo sportą. Įtraukė kaip liūnas, užsikrėtė ir pasiliko. Indrės kasdienybėje žodžio palauk nėra – jos pilna visur, ją ypatingai myli komandos technikai, o paklausta apie pasiekimus ji kukliai sako – „aš dar tik mokausi”.

Justas Kasperiūnas – jauniausias komandos pilotas. Jau pirmosiose savo sportinio kartingo lenktynėse jis derėjosi: – „o gal galima negauti taurės, bet gauti taškus”? Nuo to laiko prabėgo keli sezonai, buvo ne viena pergalė, buvo ir pralaimėjimų. Justas visada buvo oranžinės komandos pilotas bandytojas – pernai priėmė OK Junior kategorijos iššūkį, o šiemet sėdasi už Clio vairo. Lietuvos kartingo čempionate liko trečias, automobilių sporte pasiekimai dar tik priešakyje.
Birželio 19 dieną komandos jaunieji pilotai dalyvavo pirmosiose savo oficialiose BEC 6H lenktynės Parnu Audruring trasoje. Debiutavo ir iškovojo 2 vietą A3000 klasėje. Dabar jų laukia tikras išbandymas – 1006 kilometrų distancijos lenktynės Palangoje.